بهترین ایزوگام بازار چیست؟

ایزوگام قابل نصب بر روی پشت بام و دیوار است. برای شناخت بهترین ایزوگام بازار نیاز به آگاهی بیشتری دارید. ما در این مقاله کمی شما را با ویژگی‌های یک ایزوگام مرغوب آشنا می‌کنیم. اما به طور کلی نیاز دارید با فردی آگاه‌تر مشورت کنید.
انتخاب و نصب ایزوگام مرحله تخصصی است. در صورتی که می‌خواهید کف استخر خود را ایزوگام کنید باید از ایزوگام‌های عایق رطوبت استفاده کنید تا از عبور آب به لایه‌های زیرین کف استخر جلوگیری کند. همچنین انتخاب نوع ایزوگام برای پشت بام و دیوار هم نیازمند دقت است.
در صورتی که احساس می‌کنید پشت بام شما نیاز به ایزوگام دارد و ممکن است در زمستان بعدی کار دستتان دهد، بهتر است قبل از سفارش کمی تحقیق کنید. ایزوگام‌ها را از لحاظ کیفیت و قیمت بسنجید تا بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید. برای این که از انتخاب خود خیالتان راحت شود، نشان استاندارد ملی را بر روی ایزوگام مشاهده کنید. برای خرید این محصول بهتر است همراه با فردی به فروشنده مراجعه کنید تا ویژگی‌های یک ایزوگام استاندارد را بداند و به راحتی به شما کمک کند. اما در صورتی که چنین شخصی در دسترس خود نداشتید، مقاله ما را بخوانید.

ویژگی‌های بهترین ایزوگام بازار

ایزوگامی که از درجه کیفی بالایی برخوردار باشد در هنگام خم شدگی دچار شکستگی نمی‌شود. این شکستگی در مرحله نصب باعث دردسر می‌شود و انتهای کار، نتیجه مطلوبی بر جای نخواهد گذاشت.
مقاومت ایزوگام باید در برابر گرما و سرما بالا باشد. البته این موضوع بستگی به جو جغرافیایی محل زندگی شما دارد. در صورتی که در شهرهای کویری زندگی می‌کنید باید از ایزوگام‌های مقاوم به گرما استفاده کنید. برخی از این ایزوگام‌ها دارای یک لایه فویل آلومینیومی بر روی خود هستند که بتوانند نور آفتاب را بازتاب کنند. با وجود این لایه گرما از لایه ایزوگام عبور نمی‌کند و وارد ساختمان نمی‌شود. این نوع ایزوگام هم در برابر گرما مقاوم است و هم در برابر آفتاب.
همچنین در صورتی که شهر شما شهری سردسیر است باید از ایزوگام‌هایی استفاده کنید که با برف و سرما یخ نزند. با یخ زدن ایزوگام شکننده می‌شود و کیفیت خود را از دست می‌دهد.
ایزوگام خوب، به راحتی توسط کارشناس مربوطه نصب می‌شود. همچنین برای محیط زیست تهدیدی به حساب نمی‌آید.

بهترین را انتخاب کنید

این که کدام ایزوگام برای شما مناسب است، نیاز به مشورت دارد. ممکن است خودتان به تنهایی نتوانید برای این کار تصمیم بگیرید و نیاز به فردی داشته باشید که انواع ایزوگام را به خوبی بشناسد. کارشناسان شرکت ایمن سازان مهدی شما در این امر برای خرید بهترین ایزوگام بازار به خوبی راهنمایی می‌کنند و ایزوگام شرق و ایزوگام دلیجان را به عنوان بهترین برند های ایزوگام به شما پیشنهاد میکنند. شرایط کلی شما مانند منطقه زندگی، متراژ مورد نظر برای نصب ایزوگام، بودجه و … را می‌سنجند و بهترین گزینه را برای خرید با بهترین قیمت ایزوگام با نصب به شما معرفی می‌کنند.
اگر بخواهید خودتان ایزوگام خوب را تشخیص دهید ما به شما چند نکته را می‌گوییم.
نکاتی مانند وزن ورقه‌ها و کیفیت مواد اولیه می‌تواند بر روی مرغوب بودن ایزوگام تاثیر بگذارد. وزن هر رول آن باید حدود 40 کیلوگرم باشد. این وزن حدود 40 تا 42 کیلوگرم متغییر است. اما نباید کمتر از این حد باشد. البته برخی از شرکت‌ها برای سنگین وزن کردن ورقه‌های ایزوگام مقداری پودر داخل مواد آن می‌زنند که تشخیص آن را برای ما سخت می‌کنند.
ضخامت رول‌های ایزوگام مرغوب، 4 میلی‌متر است. اگر ضخامت آن کمتر از این حد باشد، از کیفیت آن کاسته شده است.
برای ساخت آن باید از بهترین نوع قیر پالایشگاهی استفاده شده باشد. همچنین تیشو استفاده شده در آن از بهترین جنس باشد. تشخیص این دو موضوع هم ممکن است برای کارشناسان با تجربه مشکل باشد. به همین دلیل لازم است از شرکت‌های معتبر خرید خود را انجام دهید.

Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on twitter
Share on Twitter